| carlos28 a întrebat:

Cum sa uit o fata pe care o iubesc? Am incercat prin a-mi lua gandul de la ea prin activitati relaxante, dar cand imi amintesc de ea imi vine sa plang. Ce sa mai fac? Sa incerc sa ma combin cu altcineva? Nu cred ca ar fi corect fata de acea fata din moment ce o folosesc pentru a uita ca iubesc. Ce sa mai fac? Zi si noapte ma gandesc doar la ea crying nu mai suportcrying [P. S NU! nu ma intorc la cea pe care o iubesc!]

2 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Timpul rezolva totul. Nu numai activitatile relaxante, dar si scoala, sportul, pasiunile tale, excursii, iesiri cu prietenii trebuie sa iti ocupe tot timpul. Incearca sa iti stabilesti obiective nu prea ambitioase si sa faci tot posibilul sa le atingi. Tine-te ocupat cat de mult.
Nu e o idee buna sa te combini cu altcineva pana cand nu te-ai vindecat macar partial. Dar daca se iveste o fata care te place si pe care o placi si tu, nu ii zice nu.

| ibaal a răspuns:

Ai rabdare!
Nimeni nu este de neinlocuitwinking