| Közmyn17 a întrebat:

Cum salvez o poza de pe hi5-ul unui prieten la mine in comp?

Răspuns Câştigător
| Aliyaa a răspuns:

Nu poti decat daca faci in felul urmator uite te pe tastatura si vei gasi o tasta pe care scrie Prt Sys Rq in timp ce te uiti la poza pe care vrei sa o salvezi apesi tasta aia apoi te duci in paint dai edit apoi paste o salvezi si intr-un pogram de editat poze de exemplu photoscape ii dai un crop(o decupezi) si apoi gata! Succes!

5 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Poti folosi photoscape.cu screen capture.si dupa dai la poza.si la capture window

| mcrenma a răspuns:

Daca ai photoscape ai o aplicatie pe acolo numitea "screen capture" si iti va scana ecranul. Daca vrei sa ai doar poza dai un "crop" si o decupezi. Apoi o salvezi pur si simplu.

| DeeAnna. a răspuns:

Am inteles ca aplicatia asta noua de pe hi5, nu iti mai permite sa mai salvezi poze de pe hi5. happy

| DeeAnna. a răspuns:

An inteles ca aplicatia asta noua de pe hi5, nu iti mai permite sa salvezi pozele. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am incercat si acum nu se mai poate sad