| CopilRasfatzat a întrebat:

Cum salvez o poza de pe taaz.com

direct modificata de mine.

3 răspunsuri:
| CopilRasfatzat explică:

@Cherry Boom problema e ca nu merge sa salvez de acolo

| Bettt:) a răspuns:

Mai intai dai click pe poza sa ti se vada pe tot ecranul [ nu chiar pe tot laughing ] si apoi mai sus putin de poza mai in dreapta cum stai in fata calculatorului scrie asa : New Photo; What I'm wearing; Save; print etc.
Dai click pe sagetuta aia mica din dreptul lui save si dai "to my computer' apoi te descurci tu :p.
Sper ca te-am ajutat big grin.

| Bettt:) a răspuns:

Esti pe Firefox sau pe Internet Explorer? Daca esti pe Firefon Dai la Tools -> Options ->Content -> Block pop-up windows si debifezi acolo. Si apoi faci cum ti-am zis eu.
In Internet Explorer:

- la Tools - Internet Options
- selectati tabul Privacy
- la Pop-up Blocker este butonul Settings, apasati pe el
- in campul Address of website to allow completati cu www.taaz.com si apasati pe Add
- apasati Close pentru a inchide si Ok in fereastra urmatoare