| ma cheama cum ma cheama a întrebat:

Cum scap de cosuri, am folosit multe creme dar degeabacrying

Răspuns Câştigător
| Adela50 a răspuns:

Pai eu stiu cum iti mai trec.EU nu mai am atatea cosuri.ma dau si cu zynerit,dar dimineata cand ma duc la baie prima data(Stiu ca e scarbos ,dar trece)ma dau cu urina pe cosuri.
Ps:foarte important sa fie prima urina.

3 răspunsuri:
| Bii26 a răspuns:

Te speli pe fata des, cu sapun.
Le mai si strangi
Probabil ai tenul gras, ca mine! Eu am scapat de cosuri! Ma spalam de cate ori puteam! Din 2 in 2 ore.Si am scapat!

| Bab a răspuns:

Ceai de scumpie vezi in piata! si numai folosi apa de la canal

| claudiu1999 a răspuns:

Deci sa te ajut asta mi s-a intamplat si mie deci iti iei creme de galbenele si te dai pe fata sau iti iei sapun Dove cu castraveti