| sabinaaaaa a întrebat:

Cum scap de cosuri, si de buze crapate?

Răspuns Câştigător
| Carmen100 a răspuns:

Pentru cosuri nu putem sa iti zicem exact, mergi la un dermatolog si pentru buze poti sa folosesti un balsam hisratant, mai ales ca iarna buzele se usuca mult mai tare happy

2 răspunsuri:
| Gabriela_Mihaela_1990 a răspuns:

Eu am avut mult timp problema cu coșurile.
Pentru coșuri iți recomand sa cauți un tratament anti-acnee cu creme pe baza de 100% ulei pur de arbore de ceai ( Tea Tree ) de la Thursday Plantation.

La mine diferența s-a văzut foarte repede, in scurt timp coșurile au început sa usuce, tenul a devenit mai curat vizibil si apoi treptat toate coșurile si punctele negre au dispărut complet.
Iți mai recomand sa schimbi săpunul normal cu un săpun organic pe baza de ulei pur de arbore de ceai(tea tree) pentru a controla excesul de sebum.

| bsuu a răspuns:

Apasa tara cu unghiile pe cosuri si apoi ti se sparge buzele crapate unge cu insoare de porc daca ai daca nu atunci iti cumperi de la farmacie o cremalaughing