| roxanaroxyrox a întrebat:

Cum scap de iritatia de la subrat?
Dau funda!
Multumesc :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Ceea ce poti face acum, este sa te speli bine, si dupa ce te usuci cu grija sa iti aplici pe locul respectiv crema de galbenele (daca e facuta in casa este si mai bine! La fel de buna este mierea cu propolis, dar asta era indicata mai mult in momentele imediate reactiei. Evita bicarbonatul de sodiu!
Cu placere!
Te pup!

1 răspuns:
| boza a răspuns:

Http://healthy.kudika.ro/......pilat.html Sfaturi ca sa scapi de iritatia dupa epilat
26 Iulie 2011
Imediat dupa epilatul prin smulgere pielea devine sensibila, radacinile firelor de par pot sangera sub piele luand aspectul unor puncte rosii, iar o eventuala foliculita poate compromite total aspectul unor picioare sexy si fine.