| DidiChanx3 a întrebat:

Cum scap de programul BearSearch? pur si simplu m-am saturat de programul asta de fiecare data cand vreau sa intru pe netr imi apare bear search cum sa fac sa-mi aparadin nou google si sa scap de bearsearchul asta natang?

Răspuns Câştigător
| Guess00 a răspuns:

Daca folosesti internet ex intra in control panel network and internet connection si dai internet options.Acolo iti va aparea o adresa scrii cu ce adrs sa se desch int si gata. Fundabig grin

1 răspuns:
| YOLO3e333 a răspuns:

Click dreapta langa Help (sus la browser) si debigeaza bearsearch.