| prodansergiu a întrebat:

Cum scap gratuit de parul cret

Răspuns Câştigător
| Anonimoak a răspuns:

Sunt multe creme si sampoane.De exemplu cel de la Nivea iti lasa parul foarte fain, dar trebuie sa-l speli la 2 zile ca se ingrasa foarte repede./ http://www.aoro.ro/......a-parului/ ca te-am ajutat.

8 răspunsuri:
| UtilizatorTotiPentruUnu a răspuns:

Cu placa de parlaughing

| Anonimoak a răspuns:

Sunt si sampoane pentru par drept, dar trebuie sa cumperi samponul.Cel de la Nivea îţi lasă părul foarte fain, dar trebuie să-l speli la 2 zile că se îngraşă foarte repede.Sau Ia-ti solutie de par de la Kallos... o aplici dupa ce faci baie si ramai cu ea pana se usuca parul...il lasa mai drept/creme de par pentru orice tip http://www.aoro.ro/......a-parului/ ca ti-am fost de folos.

| Doynny a răspuns:

Poti sa ti-l intinzi cu placa de par, dar nu va dura pentru totdeauna, ci pana la urmatoarea spalare. Si eu am parul ondulat, si mi-l prind in mai multi bureti de par si pana dimineata nu mai este foarte ondulat...decat putin. Incearca big grin

| Lorry14 a răspuns (pentru Doynny):

E baiat.Cum sa si`l prinda in bureti de par?rolling on the floor)

| Doynny a răspuns:

Nu stiam ca e baiat cand am pus raspunsullaughing

| Doynny a răspuns:

Nu am stiut ca e baiat cand am publicat raspunsullaughing

| prodansergiu explică:

Cum scap de parul cret gratis la baieti

| MihaiMike120 a răspuns:

Exista mai multe metode pe care le folosesc, 1. Il uzi cu apa si apoi iei o perie cu care il vei aranja cum vrei, am ia un prosop si stergel in directia in care l.ai pus, dar s nu il ciufulesti, in nici un caz. 2 cu foenul il usuci, dar va trebui sa dai mereu cu mana pe el pentru al aranja, si mai sunt, dar nu stau sa le enumar. Atentie!, depinde si de ce fel de pa cret ai si daca vrei sa il ingrasi, ia o bere, du-te la baie, samponeaza.ti parul si apoi clatesti cu o parte din acea bere sau cat vrei, apoi astepti 15-20 de minute si incepi ta te speli normal.
Sper ca ti.am fost de ajutor.
Acestea sunt metode care iau din timp, dar sunt multumitoare