| anonim_4396 a întrebat:

Cum scapi de celulita in cel mai scurt timp posibil ( stand acasa si fara pastile sau alte chestii)? Funda...

Răspuns Câştigător
| LifeFail a răspuns:

Celulita a devenit una din cele mai stresante probleme din punct de vedere estetic,dar poate fi combătută prin exerciţii fizice şi,bineînţeles, o dietă adecvată. Poţi să scapi de ea prin terapie cu laser sau alte intervenţii chirurgicale, dar sportul e cel mai indicat. Încearcă să faci multe exerciţii care implică picioarele. Şi mersul pe bicicletă te ajută mult în astfel de cazuri. Te mai poţi inspira de aici pentru exerciţii:
http://www.youtube.com/......ttp?/watch
Baftă!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti folosi ulei de masline masand usor pe piele.