| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare.
Cum pot scapa de celulita in cel mai scurt timp posibil?
FUNDA pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Madalina84 a răspuns:

Intra pe link-ul asta:http://www.strongbodybuilding.ro/ acolo trebuie sa dai niste date :Varsta, inaltimea, kilogramele, de cand ai celulita si unde, acolo borbesty cu cineva numit Andrei si iti va da metode pentru a scapa de celulita, Succes!

Funda?

| Madalina84 a răspuns (pentru Madalina84):

Acum Andrei cel care mi-a zis ce trebuie sa fac, nu este online pe alec site, sa intri mai tarziu

| Cehin13 a răspuns (pentru Madalina84):

Am o intrebare da trebuie sa-mi fac cont?

| Madalina84 a răspuns (pentru Cehin13):

Nu
, daca vrei vorbesc eu cu el, doar trebuie sa imi spui niste lucruri pe care i le-am zis si eu ca sa aflu ce trebuie sa fac, vrei asa?

| Cehin13 a răspuns (pentru Madalina84):

Da,ai facebook?

| Madalina84 a răspuns (pentru Cehin13):

Da, dar nu pot sa til dau aici, ca il vede toaa lumea

| Cehin13 a răspuns (pentru Madalina84):

Ti-l dau eu:Beatrice Roadedeal

7 răspunsuri:
| splash132 a răspuns:

Alergatul alaturi de o dieta echilibrata face minuni si multa multaaaaaa apa.ai putea daca vrei sa vezi ce mese serves sportivii ca sa iti faci asa cat de cat o idee.