| LaurikusDiDi a întrebat:

Cum scapi de roseata de la cosuri urgent straight face?

4 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

crema de galbenele face minuni

| AlexandraSmiley a răspuns:

Cu fond de ten(daca raspunsul meu este identic cu cel din'aintea mea, scuze dar nu pot sa vad primul raspuns la nicio intrebarestraight face). Succes! funditabatting eyelashes

| LawwraD a răspuns:

Asa mi se intampla si mie destul de des. Dar eu folosesc crema Garnier de seara, apoi dimineata iau un betisor de urechi, il bag in fon de ten si imi dau pe la roseata si nu se mai cunoaste chiar atat de tare. Nu scapi de roseata dar totusi nu se vede prea tare. Nu cer funda pentru ca nu ti-am zis cum sa scapi de ea, doar ti-am dat o sugestie ce sa faci sa nu se cunoasca.

| FLAVIA_7478 a răspuns:

Udate cu apa fierbinte pe fata stergete si date cu crema de vata asta merge mereu succes!