| NimeniAnonim888 a întrebat:

Cum scapi de cosuri? raspuns urgent

7 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

E o sigura varianta. timpul, alta solutie nu am sa-ti dau, decat creme, spirt, etc solutiile clasice.Succes!

| NimeniAnonim888 explică (pentru daassh):

Dar merge sa te speli pe fata cu ceai de galbenele?

| daassh a răspuns (pentru NimeniAnonim888):

Eu nu stiu, nu pot sa spun DA sau NU, pentru ca nu cunosc aceasta metodata, dar majoritatea folosesc rivanol sau spirt deoarece acelea usuca cosurile.Succes!

| NimeniAnonim888 explică (pentru daassh):

Si nu mai iti apare?

| daassh a răspuns (pentru NimeniAnonim888):

De aparut o sa-ti mai apara, dar e vorba ca le usuca si apoi dispar, dar esti in perioada acea de adolenscentie si e ceva normal sa-ti apara.

| Andruscamda a răspuns:

Scuz etrimite-mi idu tau sa vb despre cartea inaltime.com pls

| NimeniAnonim888 explică (pentru Andruscamda):

Id meu este alieu750