Întrebare recomandată | Alexandru_Alexandru_1998_IeL1 a întrebat:

Cum scapi repede de un cos fara sa-l storci?
(ceva remedii naturale) Dau fuunda

13 răspunsuri:
| Divy a răspuns:

Freci cu usturoi pe coș laughing

| GreenVoid a răspuns:

Pasta de dinti.

| OhGodWhy a răspuns:

Iti speli mainile ca lumea, dupa il storci si mai apoi dai cu spirt sanitar peste cos.Iar dupa ce s-a uscat dai cu crema hidratanta, functioneaza mereu.

Răspuns utilizator avertizat
| Jaegerjaquezz a răspuns:

Cel mai bine e pentru prevenirea acneei, este sa te speli cu apa rece pe fata, nu calda, dar nici la 2-3 grade, undeva la 15-17 grade e perfect, pentru acnee big grin

| MariaDN2002 a răspuns:

Cumperi creme de la farmacie, sau cu pasta de sinti sau zaț de la cafea

| Pupix2002 a răspuns:

Pune pasta de Di ti pe coș si așteaptă să se usuce.Cosul se va usca si va rămâne pielea curata

| ciprian143 a răspuns:

Cu creme farmaceutice eu asa fac

| RaduAlx a răspuns:

Eu in totdeauna le-am lasat sa treaca de la sine...pentru a nu lasa nici un fel de urme

| NoBrokenHearts a răspuns:

Apa micelara funcționează perfect

| Mocanu_Cristina_2003 a răspuns:

Freacă cu putina zeama de Aloe-Vera (sigur ai planta asta acasă)

| Robert_Constantin_1992 a răspuns:

Anumite creme!