| anonim_4396 a întrebat:

Cum schimb o parola la mess? am uitat... fundita pentru cel mai bun`love struck

Răspuns Câştigător
| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Te loghezi, dai la căsuța Account Info, scrii parola și derulezi pagina cam până la jumătate. Acolo apare scris cu mov „Sign-In and information". Sub el scrie „Change your password". De aici cred că te descurci. Îți recomand să pui o parolă din caractere speciale (#$%) pentru a nu putea fi spartăwinking

5 răspunsuri:
| whispersinthedark a răspuns:

Pooi dai sus la messenger sh apoi la my account info sh dupacea change my password.
sper sa te deskurki.big grin
fundita?

| Nimic special a răspuns:

Intri pe mess, si pe foaia de mess sus dai la My account info, intri,
si scrie Change prl si mai departe te decurciihappybatting eyelashes.

| TabooR a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Eix042Y034U urmareste filmuletzu https://edit.europe.yahoo.com/......forgotroot si aici schimbi parola daca urmaresti filmuletzul intelegi mai simplu de atat nu cred ca se poate :) pup:*

| A_5617 a răspuns:

La lista de mess: Messenger [sus in stanga]...My Account Info... ti se deschide o pagina de net.

Bagi parola pe care o ai acum.

Apoi dai: Sing In...

Apoi este o rubrica: Sing-In and Security.

Dai la Change your password.

Apoi bagi parola actuala.si de 2 ori parola noua.si dai: Save.

Si gatabig grin'

Funda?batting eyelashes

| lil_2808 a răspuns:

Poi intri pe mess. Si acolo mai jos de id si parola scrie "forgot your passworld?" mnoa si intri acolowinking sper ca ti-am fost de ajutor. Ceau:*:*