| adryano_1099 a întrebat:

Mi-am uitat parola la id mess cum pot sa o aflu sau sa o schimb? funda?

4 răspunsuri:
| drhotzu a răspuns:

Mda "am uitat parola" este la fel ca si cu am "am un prieten"
deci fii atent nu poti sa aflii parola persoanei careia vrei sa ii alfi... decat daca stii intrebarile "secrete". asa ca nu mai fa pe hackerul laughing))

| mira26 a răspuns:

Da pe "Am uitat parola'', alege ce problema ai mai exact, adica ca ti-ai uitat parola si o sa te puna sa raspunzi la 2 intrebari alese de tine atunci cand ti-ai facut id-ul referitoare la lucruri personale. Sper ca te-am ajutat si mult succes! Funda?

| adryano_1099 explică (pentru mira26):

Da da nu mia stiu c am pus atunci la alea...crying((

| Magdalena_Maria_1970 a răspuns:

Mi-am uitat parola si ID pe mess, cum pot sa le schimb?