| Marianaawrtey5 a întrebat:

Cum se abordeaza baietzii?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scriind fara "tz".

| Voidwithin a răspuns:

Nu exista un mod specific, fiecare baiat e diferit si unic mai bine zis fiecare om.

| Torres92 a răspuns:

Daca esti in "Mini"
s ar putea sa nu te mai ajute metodele de abordare
Vei cauta metode de a scapa de viol

| Marianaawrtey5 explică:

Ce mai baieti sunteti si voi... Ma dezamagiti, dar nu ma uimiti!

| untipdetreaba a răspuns:

Te ajut eu ca astia nu se pricep...
1.Varianta grea sa te duci la el si sa ii spui ca il placi direct... ceea ce il va soca
2.Varianta usoara in care ii zambesti mereu il intrebi ce face conteaza sa il iei in seama dupa care el va fi ceva de genu ba ma place sau sa ii spun sa nu ii spun
3.Varianta ciudata sa iti scrii pe frunte ca il placi si sa tr duci sa ii dai un bocanc in gura ca poate se trezeste!winking Bafta!;-)