| Anonimăă_8652 a întrebat:

Baietziihappy pe voi ce va excitaa?

Răspuns Câştigător
| Adeliи97 a răspuns:

Minorelelaughingrolling on the floor

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ii excita fetele care vorbesc murdar limba romana.Chiar au orgasm daca reusesti sa si scrii in romanawinking

| Alissya97 a răspuns:

Lovitdetotbatting eyelashes
Fata a intrebat ce va excita nu daca intrebarea va excita sau nuoh go on
Deci in loc sa-ti dai cu parerea despre intrebare mai bine ai da un raspuns cu mult mai logicbatting eyelashes
Da normal am uitat sigh tu n-ai deloc logica oh go on.
big grin

Ceauu:*

| saymoon a răspuns:

rolling on the floor ce raspunsuri ti au dat.Foarte haslii.
In fine, sunt fata, habar n am.

| maxQ a răspuns:

Punct lovit happy Chestia asta depinde de la persoana la persoana. Dar ca sa iti faci o idee sa iti pun ce ma excita pe mine. Miscari lascive, buze muscate, un fund bombat, sani, vorbe...Nu prea mai imi vin in minte acumwinking

| DJSkillzPhiladelphia76ers a răspuns:

Deci ori suntem golani ori numai suntem ori ne excitam ori nu ne mai excitam!laughing)
deci ne-ai dat un capac de ne tiuielaughing acum sincer chiar habar n-am ce ma excitarolling on the floor)

| LoReDaNa a răspuns:

U daca ai fi baiat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetele cu care nu ne-am culcat inca big grin

| Lovitdetot a răspuns:

Intrebarile astea in nici un caz

| oprea1972 a răspuns:

Aia cu par mult dintre picioare