| andreea14 a întrebat:

Cum se afla parola? Daca se poate afla!

Răspuns Câştigător
| Andruza a răspuns:

Eu știu că nu se poate afla parola
Sau intri la Forget My Passoword si scrii datele, dar la id sa scrii altceva si o sa afli imediat parola
Iti spun din propria experientahee hee

7 răspunsuri:
| ruxybelle a răspuns:

Existo programe din astea, dar am un prieten care a incercat, si nu are nici un rost i`a aflat parola, a umplut calculatorul de virusi si cel caruia a vrut sa-i afle parola si`o schimbase

| ruxybelle a răspuns:

Aa mai e o chiestie daxa vrei iti poti lua de pe net un program... sa intri in calculatorul cuiva deodata ce ai intrat in calculatorul cuiva poti vedea tot ce scrie sau ce face acea pesroana

| ruxybelle a răspuns:

@alynu stiu95, nu neaparat eu aveam inainte acel program si i l`am dat unei colege si i-am zis sa-l ia ca e super dragutt laughing si i-am aratat cum sa-l instaleze... si sa`si puna parola si ce mai trebuia acolo... si am intrat in calculatorul ei fara acordul ei rolling on the floor ea credea ca calculatoru are virusi rolling on the floor

| aLyNuSh a răspuns:

Nu exista un program...care face singur toata chestia asta.Iti trebuie multa experienta si mai multe programe.De obicei cu un keylogger(un program care iti trimite tie tot ce tasteaza persoana infectata). TRebuie sa trimiti acest fisier pe mess si cand persoana il executa, gata iti apare ce scrie. Poti folosi PRoRAt un program free si legal, si poti facem mai multe chestii.Pe siteul lor au si un tutorial daca nu ma insel.

| aLyNuSh a răspuns:

Dar intri in calculatorul acelei persoane cu acordul ei.

| aLyNuSh a răspuns:

La asta ma refeream cand spuneam ca trebuie acordul.Ca trebuie sa se loghezi. Un program foarte bun de acest fel este TeamViewer.

| andreea14 explică:

Eu stiam ca poti spunand ca ti-ai uitat parola thinking
Dar nu stiu