| T30D0RA a întrebat:

Imi poate afla cineva ip-ul si parola de la pc?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca spui ce sistem de operare ai o sa iti spun cum afli IP, parola doar tu o stii.

7 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Normal.Atata timp cat tu accesezi paginile de internet fara sa te protejezi, oricine iti poate face rau.

| anonim_4396 a răspuns (pentru unknownn):

Odata ce esti conectat la internet nu te mai poti proteja de nimic, cea mai sigura solutie ar fi wap(in caz ca nu vrei sa-ti fie localizata pozitia), dar ipu nu ai cum.

| Dj7EdWarDD a răspuns (pentru anonim_4396):

IP il poti afla si de pe yahoo rolling on the floor) cu un simplu mesaj pe yahoo si ai ipwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| SmRpT a răspuns:

Ip-ul cred ca da, dar nu mai stiu cumlaughing...si parola nu credthinkingbatting eyelashes

| Pitbull305 a răspuns:

Da se poate dar nu toti stiu asta, eu stiu.

| alextare2539 a răspuns:

Da eu pot