| Aleeeeeeee a întrebat:

Cum se comporta un baiat indragostit?hee hee E un coleg de clasa pe care il plac si astazi la ora de fizica nu m-a lasat in pace big grin. Tot imi umbla in par si ma tot atingea ( statea cu o banca in spatele meu ), de fiecare dat cand ma vede si trece un baiat prin preajma tot zice de baieti care trec pe acolo ca nu vreau sa ma combin cu ei sau asa ceva. Cum sa ii arat ca il plac? Oare el ma place? happy multumesc apreciez fiecare raspuns big grin

3 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Hm.fiecare avem felul nostru de a ne comporta in momentul in care simtim ceva.
Probabil te place. dar e timid sa ti-o spuna.
Incearca sa te gasesti cu el numai voi 2.plimbati-va.si i-al de mana. daca e fericit.si zambeste inseamna ca te place si te vrea ca iubita. daca e indiferent.inseamna ca e simpatik cu tinehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, zii in fata asa e mai bine... daca astepti prea mult n-o sa mai ai sansa asta...ascultama am facut la fel

| zara1203 a răspuns:

Sarutal