| justifyme a întrebat:

Deci... iubesc un baiat dar el nu stie daca il plac ca a vorbit un coleg cu el si cel pe care il plac tot ma arata si zice ce frumoasa si mmmm e lavy, eu ii vad si ma ia ciuda ca nu suntem impreuna si vreau cata mai repede un raspuns ca vrau sa ii arat implicit ca il plac! re[pe]de, ii tot zambesc si rad la glumele lui dar vreau sa fac ceva sa ii arat dar nu sa vada toata clasa vreau sa fiu cu el pana nu il ia alta ca ii cel mai popular si frumos si glumet si destept baiat din clasa si e idolul fetelor... oare de ce m-am indragostit de un baiat atat de dorit?! repede raspuns vreau!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Prinzi ocazia cand e singur si il tragi la o vorba mai privata atunci ii explici tot.

3 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Vrei fapte? thinking
Pupa-l nah

| justifyme explică:

Da m-am gandit si la asta dar ma tem de colegi si de mistourile pe care le voi auzi vreau ceva cu care sa ii arat ca-l plac nu vreau sa-i spun ci sa-i spun prin fapte!

| justifyme explică:

Sa-l pup ii prea nu stiu prea vulgar!