| shtephie a întrebat:

Cum se desfasoara o zi din viata voastra?happy

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ma trezesc in jur de 6-7 in fiecare zi, indiferent ca e vacanta sau scoala.Arunc un ochi pe orar, oftez ca am matematica si ma apuc de teme.In maxim doua ore termin toate temele.Ma apuc de citit doua ore. Apoi ma duc la instiutia aia de dresanj numita sesc, scoala unde imi pierd timpul vreo 4-5-6 ore si ma intorc acasa unde termin cartea respectiva inceputa dimineata de citit
Eventual ma mai cert cu mama, ca de ce frate nu ma duc eu la majorate si petreceri.Cu totul respectul care il port, n-a inteles in 17 ani ca nu are un copil normal? 3 majorate in viata sunt mai mult decat suficiente.Am zisoh go on

| Silvia a răspuns:

De obicei mă trezesc pe la 7-8 şi pierd timpul prin casă până pe la 11-12, atunci când plec pe şcoală. Vin pe la 6 şi ceva şi din nou pierd timpul până la 12-1. În weekend nu e şcoală, deci mă trezesc pe la 8-9 şi îmi petrec timpul cum îmi doresc.

| Tourniquet a răspuns:

8:00 - 8:30 ma trezesc, imi vine sa arunc telefonul pe geam. Stau putin, ma duc sa-mi fac rutina la baie. Vin in sufragerie si mananc. Pana pe la ora 10:30-11 stau la calculator iar dupa aia scoala. Scoala, scoala, scoala...pana pe la cel mult 17. Vin acasa, franta, mananc si mai stau putin si la plec la dansuri (martea si joia), daca nu plec, stau la pc si mai vorbesc cu cea mai buna prietena pe messenger pana pe la 21 cel mult. Dupaia ma duc si ma uit la film si ma ia somnul... Ce zi!

| clauss a răspuns:

Chiar prea simpla, munca, odihna, calculator si cate o plimbare cand imi permite timpul

| Bunny a răspuns:

Fiecare zi e diferita dar in pricipiu fiecare zi trebuie traita.happy

| xXAnGeLXx a răspuns:

O zi din viata mea happy, neah nimc intersant, ma trezesc pe la un 9 sau 10, stau si ma holbez la calculatorhypnotized, ma uit la TV, imi fac temele, dupa aia fug la scoala #:-s, ma distrez, vin acasa ma uit la tv si zic noapte buna laughing!

| Fotbalistul a răspuns:

Ma trezesc la 7. Intru la calculator.Imi fac temele si ma joc la pc pana la 12. Apoi ma spal pe dinti si pe fata, ma imbrac si plec la scoala.La scoala sunt tacut la unele ore.la altele ne spargem de raslaughing la 7 vin acasabig grin aprind calculatorul.Ma spal pe maini.Merg sa mananc ceva apoi depinde de zi ma uit ori la meci, ori la comanda la mine, ori la te pui cu blondele pe la 11 ma culc. si se repeta Cam plictisitoare viata measad Daca e weekend stau mai toata ziua pe la terenul de fotbal

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai incepe cu savuratu cerealelor, apoi TPU, apoi scoala si dupa somn! NOAPTE BUNA! Funda?

| tictacblack a răspuns:

O zi din viata mea. Pai vin de la scl. mananc stau la pc pana la 4. apoi la 4 ies afara si. intru in casa la 8.