| Pufoshenia_5716 a întrebat:

Cum se foloseste programul ProSHOw GOld?kiss fundabig grin

2 răspunsuri:
| rater1994 a răspuns:

Oo paii simplu iti pui toate iamginile acolo pe banda si tragi si o melodie care vrei tuh fi atent acolo poti sa tragi de imagini cat sa dureze sa le arate dupa ce tiai fac il salvezi si gatahappy

| daiana09 a răspuns (pentru rater1994):

Hmm. retr1994 gresitlove struck deci: deschizi programul proshowgold sus in stanga scrie wizard dai acolo bagi ce poze vrei tu dar... poti sa si scrii dai pe text dupa dai next bagi si o melodie dar piesa(melodia) sa fie mp3 (fara videoclip) dai next astepti sa se incare si dai savehappy sper ca ai inteles baftahappy