| gabriela007 a întrebat:

Cum se numesc esarfele acelea care le poarta mai toata lumea? In cariouri parca, pot fi roz cu negru, alb cu negru etc.

Răspuns Câştigător
| Lexiiss a răspuns:

Chiavano...shemag

7 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Esarfe se numesc chiar asa nu au un nume anume.Si le poti gasi:in Obor La statia de metrou Grozavesti si in orice mall evident.laughinghappyMie imi plac foarte mult si mi se par foarte dragute mai ales ca a venit iarna.Si eu mi-am luat zilele trecute.happy
Sper ca te-am ajutat!

| freehugs a răspuns:

Esarfe, saluri

| federerdinamo a răspuns:

Nu au nume.snt pur si simplu esarfe le gasesti cam pe la toate magazinele de imbracaminte.winking

| gabriela007 explică:

Dar stiu ca au un nume, cineva de pe TPU a pus o intrebare ceva de genul, dar nu o mai gasesc laughing

| Luv you a răspuns:

Nau un nume specific. Intra p mess si da-mi buzz

| myxolaryy a răspuns:

Pai se numesc arafateb am si eu daca mnu ai unu esti o tocilara dobi

| Tofix a răspuns:

Esarfe laughing