| Missin`you` a întrebat:

Se mai poarta esarfele in carouri? help` >mebig grin

7 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu stiu daca mai sunt la modabig grin
Dar mereu cand merg in oras gasesc fete care inca poarta happy
Pana la urma daca tie iti plac poti sa portiwinking

emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Cu siguranta nu...

| fevrier a răspuns:

Dacă vorbeşti de cele care se găseau la 5 din 10 adolescente, răspunsul e nu. În sfarşit a trecut şi vremea lor.

| loveyousomuch92 a răspuns:

Daca vrei sa poprti o asemenea esarfa cred ca estii cool! ai stil oricum! nu stiu daca se mai poarta dar... e bine sa porti!kiss

| panterutza a răspuns:

Pai nu stiu ce sa zic, am vazut multe fete care inca mai poarta esarfe din astea, mie mi se par super ok, adica vorba lui @loveyousomuch92...sunt super si cu stil... daca tie iti plac poartale.am si eu una.si o port... e albastra cu negru:X:Xlove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Porti ce iti place si in ce iti vine bine. Pot sa fie o suta de esarfe la moda, degeaba daca niciuna nu ti vine bine, si nu se asorteaza cu ce iti place.
Gandeste-te la ce am spuswinking
Mult succes kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poarta ce-ti place tie!winking