| FuziuneLaRece a întrebat:

Cum se numeşte chestia aceea pe care o poartă vedetele pe dinţi din ce în ce mai des? Am văzut în videoclipul Keshei la crazy kids ca are. http://www.google.ro/......tp?/search De unde se poate cumpăra acest accesoriu? Fundă

2 răspunsuri:
| DenisaBun a răspuns:

Se numeste piercing si il poti lua de aici Online:
Http://www.pierce-yourself.ro/produse.php?cat=2&subcat=8,
Sper ca te-am ajutata. Funda?

| FuziuneLaRece explică (pentru DenisaBun):

Nu e piercing. Doamne. E o chestie ce se pune pe dinţi, cred că din aur, piercingul este acel cercel ce îl pui oricunde după ce îţi dai gaură înainte, ce are ea pe dinţi e aplicat, îl poţi scoate.