| pspspsps a întrebat:

Cum se numeste melodia ai a lui Alex Velea " mai stai...nu pleca." si asa mai rapida si mai canta o fata in ea parca.

5 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Dragoste la prima vedere e cu"mai stai" si nu canta nicio fata in ea din cate stiu.

| pspspsps explică (pentru UbexFlo):

Daca sti "kiss tv" canta melodia aia si acolo numai ca o tramsforma in ceva de craciun cand se termina publicitatea. Ai vreo idee?

| pspspsps explică:

Si mai ea ceva de genul "hai odata nu mai sta... uuhhh selecta" sau cv de genul

| pspspsps explică:

Selecta se numeste mah. gata. nu mai am nevoie

| laur22 a răspuns:

Se numeste alex velea si anda adam - ce ti-as facewinking fundita?