| Sperietoarea a întrebat:

Cum se numeste melodia de pe fundal la reclama nivea si la cafeaua aia cu reclama de Craciun?

Răspuns Câştigător
| AL3XandraAnndreutza a răspuns:

Buna! Eu stiu ca melodia de fundal,la reclama la Nivea se numeste "California King Bed" (de la Rihanna) si melodia de la reclama cu cafeaua Jacobs este un colind englezesc de Craciun,cred ca se numeste "Let it snow", nu stiu exact. Oricum sper ca te-am ajutat, si Sarbatori Fericite!winkingbig grin

| TheAvenger a răspuns (pentru AL3XandraAnndreutza):

ăla de crăciun e cântat de Dean Martin.:D. și se numește,, Let it snow,,
http://www.youtube.com/watch?v=mN7LW0Y00kE

1 răspuns: