| AnonimFaraPereche a întrebat:

Cum se plateste cu PayPal? Am vazut diferite site-uri in care se plateste cu cardul sau cu aceasta metoda. Cum se procedeaza medota de plata cu PayPal? Trebuie sa imi fac cont?

3 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Cont da, dar exista si puncte de plata unde poti sa tii`l incarci daca nu beneficiezi de un card.

| AnonimFaraPereche explică (pentru WaterDrop):

Deci imi fac cont PayPal pe net si apoi merg intr-un punct unde se poate incarca (de ex unde incarci telefonul)?

| WaterDrop a răspuns (pentru AnonimFaraPereche):

Greu de zis pe unde sunt punctele de incarcare.In oras la mine de exemplu am un punct de incarcare Paypal, intr-un magazin care se ocupa cu fotografii.De obicei au sigla de la paypal pe ele, insa cu siguranta nu in magazinele unde iti incarci si telefonul.