| Ooops17x a întrebat:

Cum se poarta sepcile hip hop la fete? de ce fetele aleg acest gen de sepci?

Răspuns Câştigător
| Dav7id a răspuns:

Pentru ca le place si spun ca le prind,altele pentru ca sunt mai baietoase. Oricum nu se mai tine cont in ziua de azi care-i de baieti sau de fete, eu consider ca le sta bine la unele care au fund si sani frumosi, mai ales le scoate bustu in evidenta daca au si lenjerie hip hop mi se par atragatoare, cu un maieu alb sau un tricou cum or fi.

6 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Pentru că vor să fie secsi.

| lifeisnotpink a răspuns:

Suntt misto love struck.
Si mie imi plac de exemplu happy.

| NickiMinaj a răspuns:

Diversitate, c***e.

| adrian_8167 a răspuns:

Man atenitio plice
etele aleg ascest gen pentru ca se simt bn.hainele de rapper sunt largi si comfortabile intelegi

si as recomanda:
1, 2sapca YZ
tricou cu 2pac
roling larg cu fermur+gluga
pantalonicu tur lasat
basketi

| Ooops17x explică:

Ce modele ...ati recomanda cel mai mult?

| Ooops17x explică:

Ce modele ati putea recomanda?