| edyson2m a întrebat:

Cum se poate scapa de cosuri dar de preferabil sa nu fie chestii de cumparat adica creme si chestii de astea ceva mai traditional inca nu am cosuri dar vreau sa fiu in garda

Răspuns Câştigător
| MasterKing a răspuns:

Fara nimic de cumparat. imi este teama ca nu se poatebig grin
poti apela la diverse masti cu banane si chestii din astea pe care le gasesti pe internet dar care iti fac doar fata mai fina. sincer. am incercat tot ce se putea si alea nu te scapa de cosuri.big grin
De la farmacia naturista. ceva ce sigur o sa dea rezultate poti cumpara un ulei de Ti Tree. nu stiu nici eu sigur ce e asta. dar stiu ca da rezultate. cel putin la mine a mers. E o sticluta foarte mica din care tu pui niste picaturi in ceva mai mic si dupa. cu vata. sau prin infuzie iti aplici pe fata...de preferabil in zona in care ai cousi.
Oricum. instructiunile se gasesc in cutia pe care o primesti.big grin
chiar te sfatuiesc sa incerci.
big grin
sper ca am fost de folos.:
funda?
apropo. voiam sa-ti spun sa nu incerci chestiile de la Avon. nu au rezultat.
daca chiar o sa-ti apara cosuri si nu sti cum sa scapi de ele.
du-te ori la farmacia naturista-plafar ori la farmacia normala. unde poti lua produse de la vichy sau alte firme. sunt cele mai bune(auzisem de o crema de la aven-asa cred ca se numea firma respectiva)
si app...ca sa nu-ti iasa cosuri spalate pe fata extrem de des!
nu-mi bat joc, vorbesc foarte serios...sa te speli pe fata de preferat si cu sapun... dar cu cele cu crema hidratanta.big grin
aceste lucruri previn garantat aparitia cosurilor. daca incerci tot ce am scris eu aici...happy
well.big grin
succes!
funda?(te rog sa nu mi-o dai din mila. decat daca o merit?laughing
papa!big grin

4 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Intr-o sticla de jumate de apa minerala stoarce o lamaie si cu apa aia te stergi pe fata cu un disc pentru demachiat, o dat dimineata si o data seara

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Mananca sanatos, fara chipsuri, prajeli, sucuri gazoase, fa sport, consuma multe fructe si legume, bea multa apa!

| IndescribableChild a răspuns:

Daca nu ai cosuri nu ai de ce sa te gandesti la asa ceva...nu ai mentionat varsta.
De ex eu nu am cosuri deloctongue Nu am avut niciodata. Poate esti si tu norocoasa big grin
Bye, IndescribableChild

| jasmine73 a răspuns:

Folosesti sapun dove cu ph neutru, faci spuma multa pe palme si dai pe fata apoi clatesti