| ella_7332 a întrebat:

Cum se schimba numele hi5-ului? big grin

urgent big grin

dau funda :X

Răspuns Câştigător
| Psihiatra a răspuns:

Intri la editare profil si este acolo o bara unde sa-ti scrii numelewinking

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te loghezi, intri pe hi5, dai la `My profile` sus in stanga, apoi sub poza de profil de pe prima pagina (ceea ce`ti va aparea) o sa ai `Edit my profile`. Click acolo si dupa aceea ai `First name` si `Last name`, dar e clar ca nu`ti vei da numele de familie si nu este obligatoriu sa le completezi pe amandoua.Ramane totul la aprecierea ta.Ca sa confirmi si sa salvezi editarile click pe `Save profile`. Daca ai hi5`ul setat in romana te orientezi tu.Este foarte simplu! Succes! O seara frumoasa!