| Tooooo a întrebat:

Cum se schimba parola de la hi5 vreau detalii si vreau sa o schimb eu.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

POi acolo sus in dreapta este numele tau, da? acolo sub ele scrie mesaje cont log out tu dai pe cont si cauti parola si scrie parola veche scrii parola care ai avut-o si parola noua siverifica parola sper ca te-am ajutat funda te rogg

1 răspuns:
| CriZz a răspuns:

Dai acolo in dreapta sus unde scrie cont si o sa iti apara optiunile cu "Parola veche-Parola noua ". Completezi si dai salvare.