| DanaX a întrebat:

Cum se simte un copil dupa ce a aflat ca este adoptat?

4 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Cred că oribil. Oricât de buni au fost părinţii adoptivi şi cât îi iubeşte şi îi apreciază pentru ce au făcut pentru el, evident că e dureros să ştii că aceia nu sunt părinţii lui reali, sunt doar nişte străini care l-au luat din milă.

| whoocares a răspuns:

Nu stiu! Banuiesc ca se simte destul de aiurea.big grin.thinking nu am trecut prin asa cevalaughing

| DanaX explică (pentru whoocares):

Da laughing. Incerc sa ajut o prietena care se afla in situatia asta si aveam nevoie de cineva care se incadreaza in "domeniu" laughing. Multumesc de raspuns oricum! happy

| DannyXDanny a răspuns:

El se simte rau si incearca sasi gaseasca mama lui reala. Funda?