| federerdinamo a întrebat:

Cum se sterge un album de pe facebook?[fundaon the phone mersi:*

Răspuns Câştigător
| Iuuuliiia a răspuns:

Heii happy.
Dai la albumul respectiv --> apesi pe Editeaza album --> Si dai la Sterge albumul. happy

2 răspunsuri:
| anonimsiatat a răspuns:

Stergi fiecare poza in parte din album, scrie jos 'remove' sau daca este in romana 'sterge'.

| SWB a răspuns:

Apesi pe album.Dai Edit Album daca e in engleza daca nu o sa-ti apara editeaza albumul sau ceva de genul asta.Cnad apesi in casuta aia pe banda de jos unde scrie Save sau Salveaza in stanga scrie delete album sau sterge albumul.Dai ok si se va stergewinking