| Melissa_4345 a întrebat:

Cum se sterge un prieten dupa facebook? ca m`au gasit toate aleaangryangry pls vreau un raspuns urgent cryingcrying:cryingsad:

funda si votcrying

Răspuns Câştigător
| ßömþŌʼnįĶ a răspuns:

Dai click sus în dreapta unde scrie "Profil", apoi la secţiunea "Prieteni" (din partea stângă) dai click pe "Afişează-i pe toţi", intrii pe profilul acelui prieten pe care vrei să-l ştergi, după care dai click pe "Scoate din lista de prieteni" (e acolo jos de tot în partea stângă, deasupra la "distribuie"). După ce îl vei şterge, dacă vei mai intra pe profilul său, vei vedea că o să apară acolo pe pagina lui o opţiune de "blocare utilizator". Cam asta ar fi.

5 răspunsuri:
| LoveMe a răspuns:

Intri la priteni, iar apoi dai Editare prieteni si stergiwinkingbafta!

| AliceHappyGirl a răspuns:

Intrii pe profilul prietenului pe care vrei sa il stergi si undeva jos in stanga scrie "scoate din lista de prieteni". Apesi acolo si gata happy

| Iuuuliiia a răspuns:

Dai la profilul lui/ei si dai in jos, iar in colt [in stanga, sub lista lui de prieteni] scrie : "Scoate din lista de prieteni" si dai acolo. Sper ca ai inteles! Paawave

| Iuuuliiia a răspuns:

Sau daca ti-au trimis cerere de prietenie dai la Not Now.happy

| x3guess a răspuns:

Foarte simplu
1. Dai la accountdaca esti in eng sau contul meu daca esti in rom
2. Edit friends/editeaza prieteni si iti apare lista cu prieteni si ai acolo un x in dreptul fiecarui prieten sper sa te ajute