| dyenuttza a întrebat:

Cum si cu ce as putea sa imi accesorizez hainele dar si parul(mediu si ondulat)?

Răspuns Câştigător
| MonicaOtaku69 a răspuns:

Parul : Ai putea incerca o bantita gen : Hippy cu culoarea ta preferata, Ai putea sa iti implestesti parul spic si sa iti pui o bantita, daca ai pretonel iti poti prinde o fundita sau floare fluture etc int`ro parte lasanduti parul pe spate.
Hainele. Ceva casual. Depunde ce iti place sa porti. Daca e ceva rapp. poarta o sapca pe cap si nuste pratati mai groase din plastic. Daca E ceva gen colantei pantofi/balerini si o rochita/ fustita poti purta cercei mai lungi si ceva care straluceste un colier discret din aud si 3-4 bratarici. si 1 inel. Acum totul depunde de stilul tau. Multa bafta! Funda?kiss

| dyenuttza explică (pentru MonicaOtaku69):

Mersi mult happy

| MonicaOtaku69 a răspuns (pentru dyenuttza):

Nu ai pentru ce!