| SVD a întrebat:

Cum sterg o poza de pe facebook(nu tagul, poza pur si simplu) distribuita de altcineva in care apar eu? Ca nu vrea sa o stearga sau sa o decupeze pentru ca doar ea a iesit bine si na.e mai egoista din fire...(S. nu te obosi sa raspunzi la intrebare)

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca este incarcata de altcineva nu poti sa o stergi! Poti sterge doar pozele incarcate de tine. Dar, poti sa o raportezi si facebook va bloca poza iar in acest fel nu va mai fi vizibila pentru nimeni pe facebook. Pentru a o bloca, da click pe Optiuni (sub poza) si apoi click pe -> Denunta aceasta fotografie.
... enjoy it!

| Georgel_Susnea_1987 a răspuns (pentru neluL):

Iosip lacramioara