| yournameplease a întrebat:

Cum stergi un prieten de pe Facebook?

Răspuns Câştigător
| Emmanuela a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=ssZMsgm_tNc&feature=related
1.contul meu
2. editeaza prietenii
3.alege pe un prieten

3 răspunsuri:
| мιcнєℓℓє a răspuns:

Te duci pe pagina lui si mai jos este scoate din lista prieteni big grin

| Andra1024 a răspuns:

Intri pe profilul acelui prieten si in stanga vezi poza lui mai jos vei vedea ca scrie perete, informatii, fotografii si prieteni.Un pic mai jos are o lista de prieteni si mai jos de lista de prieteni scrie scoate din lista de prieteni si report/block.tu alegi scoate din lista de prieteni si gata numai sunteti prietenisad.

| AprilSundayMorning a răspuns:

Dai la profilul lui si jos pe pagina sub photos info etc, gasesti scris unfriend dai pe el si gata