| ș53fan a întrebat:

Cum știi ca esti pus in friendzone de o fata?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cateodata e complicat sa isi dai seama,ai nevoie de experienta,cand te percepe ca un frate, cand isi spune ca i place de x, cand se plange la tine, cand vorbeste cu tine ca cu o fata, cand isi propune o fata http://www.kissfm.ro/article/6057/Semne-clare-ca-esti-in-Friendzone

| ș53fan explică (pentru RAY):

Dar daca imi spune ca este in relație cu cineva... Este ca si cum ar spune ca iibplacevde x?

| RAY a răspuns (pentru ș53fan):

Daca esti ce cauti tu intre ei?

| ș53fan explică (pentru RAY):

Daca sunt ce, ce sa fiu? Nu înțeleg!? Și cum adică ce caut între ei?

| RAY a răspuns (pentru ș53fan):

Daca este intr o relatie si il iubeste tu esti fratele ei

| ș53fan explică (pentru RAY):

Nu mai este în relație! Și azi cineva mi-a spus, acum nu știu cât este de adevărat, însă mi-a spus printr-un prieten de al meu că i-ar fi spus celui care i-au spus prietenului meu că ar vrea sa vorbească cu mine această fată! Acum nu știu dacă este și adevărat, dar aflu mâine!

| RAY a răspuns:

Mai dai si eronat

| ș53fan explică (pentru RAY):

Ce face? A, păi așa este!

| Xelon a răspuns:

Oooo,iti dai si singurel seama.

| HorneaDaniel2002 a răspuns:

Cand iti da seen. tongue
Sau cand zice ca tine la tine ca un frate. sad
Funda? big grin

| ș53fan explică (pentru HorneaDaniel2002):

Dar daca nu zice asta?