| maite36 a întrebat:

Cum sunt cei din zodia fecioara?

6 răspunsuri:
| madalinaaa89 a răspuns:

Pai, eu sunt fecioara si sunt incapatanata, emotiva, obiectiva, meditativa, un simt al datoriei si al umorului bine dezvoltat, ma enervez repede dar imi trece si mai repedelaughing

| deedee_9382 a răspuns:

Pai eu sunt in zodia fecioarahee hee SI pot sa spun ca zodia ne caracterizeaza prin: dorinta de a atunge perfectiunea, delicate, grijulii, bune la suflet, se supara cam repede, dar le trece tot atat de repedehee hee nu avem toane. big grinbig grin

| madalina00 a răspuns:

Pai eu nu ca zodia ne influenteaza personalitatea, totul sta in educatie si in ADN-ul fiecaruia. Parerea mea

| NeverTheLess a răspuns:

Cei din zodia fecioara sunt deosebiti de critici. Vor sa ajunga la perfectiune in absolut orice. Ei nu critica din rautate, o fac doar pentru a atrage atentia ca nu e perfect ( cel putin in viziunea lor ). In general sunt oameni sufletisti, cu picioarele pe pamant. Aspira la o cariera, o familie si la o viata normala.
Daca vrei sa aflii mai multe, poti intra aici http://www.eastrolog.ro/zodii/fecioara.php

| Dr. Alin a răspuns:

Fratele meu e din zodia fecioara si de obicei e nepasator de ce se intampla in jur.

| Stefiiii a răspuns:

Eu sunt fecioara big grin pai eu sunt nepasatoare, vreau ca tot ce fac sa fie perfect, prietenoasa, amuzanta, sociabila, perspicace, sunt toate zodiile intr-o singura persoanalove struck