| Neacşu_George-Andrey_1937 a întrebat:

Cum pot cuceri o fata, zodia "Fecioara"?

Răspuns Câştigător
| Liviucu a răspuns:

Fecioarele pun pret foarte mult pe suflet. Ele vor un baiat romantic si atent cu ele iar in pat dublu de atent la toate detaliile. Zambeste-i, respect-o ca nimeni alta, surprinde-o in cele mai placute moduri in cele mai neasteptate momente si... va fi a ta. happy

8 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Nu tine de zodie, nu sunt reguli decat de bun simt!

| DNSK a răspuns:

Nu conteaza zodia. Orice fata o cuceresti la fel: oferindu-i multa atentie.Ascult-o, vorbeste mult cu ea, intelege-o, respect-o, arata-i ca iti pasa si va incepe sa te placa

| swagMeOutBitch a răspuns:

Eu sunt fecioara si sa stii ca nu e asa de greu:p.dar nu conteaza zodia atata timp cat sti sa te comporti cu o fta

| drhotzu a răspuns:

Daca tu crezi ca niste stele cu niste denumiri alese arbitrar si la o foarte mare departare pot sa carecterizeze o anumita persoana de pe planeta asta mica si suprapopulata, atunci prietene nu am ce sa iti spun... daca ma intrebai cum sa cucere o fata atunci te puteam ajuta, dar altfel nu prea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intru si eu in vorba,big grin, eu sunt in zodia fecioarei, si pot sa iti zic de exemplu cam ce ''mofturi ''are o fecioara, acum nu stiu pers pe care u vrei sa o cuceresti, pentru ca pot fii persoane si persoane, cu df caractere....in fine, noii fecioarele suntem pers carora ne plc sa criticam, si eu-s l fel,dar in acelasi timp imi doresc stabilitate in cadrul familiei, imi plac florile, cumparaturile, imi plc sa ca partenerul sa imi fac surprize,nu conteaza k e luni k e vineri, sau sarbatoare, persoana de langa mine sa ma faca sa ma simt protejata, sa ma puna mai presus de tot, pentru ca si eu, il voi rasplati in acelasi mod, sa stii sa asculti...dar sunt \si defecte, de ex eu cred ca mereu am dreptate, si poate nu-i asa, sau, mi-ar placea ca cei care imi sunt aproape sa faca cam c vreau eu-adica o mk dictatoare.
dar acum inca o data spun, depinde de la om l om. numai bine!

| PisicutzaCenusie a răspuns:

Eu am o colega de banca in zodia"Fecioara". Stiu exact ce ii place...". rade la glumele.Iai apararea. Date in vorba cu ea.De 1 martie dai un trandafir rosu.ASCULTO CAND E SUPARATA! SUCCESFUNDA?

| KooKoo a răspuns:

Nu stiu stai sa ma gandesc

| greenwave666 a răspuns:

Fai cunostinta cu Neti Sandu laughingrolling on the floor