| DrSex_2180 a întrebat:

Cum te poti droga fara droguri?

Răspuns Câştigător
| koshmarul a răspuns:

Miroshi clei, oja de unchii, gaz, acetona, fumezi coaja de banana uskata,

Funda

| Dny112 a răspuns (pentru koshmarul):

Îmi poți spune și mi-e cum se face

8 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

CU MAC:p

Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| Anonymuss_1194 a răspuns:

...Inspirand heliu, alcool (de preferat cu prietenii ca sa gasiti motive de ras laughing ), fumand stixuri, etc etc. happy

| Luannah a răspuns:

Cu gaz, care il inhalezi.Ma rtefer la cel de la tub big grinTantum rosa, care il pui pe limba si bei, de vreo doua ori e de ajuns.Nu tot plicu ca te duci **** laughingDe rofedex ai auzit? Bei sirpu si e la fel de misto. Tussin forte, eu am inceput cu 5 chiar daca toti mi-au zis sa incep cu 10.Si crede-ma n-am gresit facand asta happy Si ce cacatura de acetona,macar sa zica si astia cum se ia,atata bagati din astea, de parca nu stim si noi ca e gaz si altele.Dar cum se ia nu mai zice nimeni straight faceSi tantum nu se trage pe nas, nu simti nimca decat te doare nasu chiar daca l-ai spart straight faceTrebe sa incerc azi si aia cu maru ca tot am zis ca o fac big grin

| xendoxflavii a răspuns:

Https://droguriacasabyflavi.blogspot.ro

Droguri Preparate Acasa, Totul despre retele plantelor etnobotanice facute acasa cu ingrediente usor gasite in magazine sau farmacii.

| urbanmika a răspuns:

happy mai bine incearca drogurile '

| Fane_Raducanu_1992 a răspuns:

Sall prieteni