| mihaelutzamy a întrebat:

Cum trebuie sa te imbraci la balul bobocilor? neaparat rochie?

Răspuns Câştigător
| princess92 a răspuns:

Nu e obligatoriu mai ales ca in ultimul timp balurile bobocilor se organizeaza in club-uri, asa ca ai foarte multe variante de tinute. poti opta pentru pantalon daca nu iti plac rochiile sau fustele. distractie placuta la bal!

5 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Te imbraci cum te simti tu bine, dar da, de preferat rochie.Sau de ce nu o fusta?happy

| Nastia a răspuns:

Toate fetele vor veni in rochie. e pacat si te vei simti prost daca vei veni in pantaloni. e o ocazie unica in viata, ia-ti rochie.

| VIPER a răspuns:

O fusta mini.

| madalina2727 a răspuns:

Frumos ar fi o rochie.Sunt atatea rochii, o multime de modele, culori si nuante.Sunt sigura ca ti s-ar fi potrivit una foarte bine. Dar este alegerea ta. Poti purta o fusta si o bluza mai eleganta.Sau poti opta daca vrei neaparat pantaloni pentru niste colanti si o bluza mai lunga, gen rochita, sau pantaloni negrii mai stramti si o camasa si ceva tot mai lung. Sfatul meu e sa-ti alegi niste culori mai vii, ca esti tanara, la bal deci rosu, mov, roz, nu ceva sters.Indiferent ce ai purta important e sa-i placa tie si sa te simti bine. Aaa si ai grija la tocuri, ca sigur vei purta, nu alege tocuri foarte inalte si mai poarta-le prin camera cateva zile ca sa iti obisnuiesti picioarele.Niste sandalute cu platforme ar fi perfecte pentru o seara de dans.Platformele ajuta la echilibrarea piciorului si reduce in presiunea pe care o exercita corpul asupra tocului.

| cineva_2560 a răspuns:

Cum vrei