| StilMasculin a întrebat:

Ce parere ai despre vestimentatia pentru balul bobocilor? http://www.stilmasculin.ro/cum-sa-te-imbraci-pentru-balu l-bobocilor

7 răspunsuri:
| ºPishcotº a răspuns:

Deci e super tare! Cum zice si in articol, ia-ti un carigan, cu niste pantaloni, negri, o camasa cu o cravata si tenesi! Vine super, si esti si elegant:X. Distractie placuta!:*

| Angiutssa a răspuns:

Imi plac ideile.Depinde de stilul fiecaruia. Cel mai mult mi-ar placea sa vad un baiat cu niste pantaloni gri, un sacou negru, tenesi sau conversi si o esarfa colorata.Prea dragut...

| Mary Marry a răspuns:

Foarte tare! happy

| Fluture a răspuns:

Da, cam prea elegant.
Poti opta pentru. niste pantaloni negrii, simpli., o camasa, un sacou cum poarta busu mai tot timpul[cel de la protv de prezinta vreme], dar sa fie o culoare mai puternicalaughing si niste pantofi mai sport.

| Juliana a răspuns:

Imi place ideea cu cravata slim pentru ca am vazut ca se poarta si arata bine. Dar trebuie luata in calcul si vestimentatia partenerei pentru a se potrivi!big grin

| Marijuana a răspuns:

Mult prea elegantoh go on dupa parerea mea

| Dana_8418 a răspuns:

Prea elegantbatting eyelashes mai bine o pereche de tenishi blughi stramtzi un tricou roz si o vestabatting eyelashes:-x