| TraficDeMentosane a întrebat:

Cum va cheama happy?
si daca v'ati schimba numele atc ce nume ati alege?
fundawhistling

Răspuns Câştigător
| SupraDozaDeVise a răspuns:

Ma numesc Blanka.
Si mi-as schimba numele in : Alice.

14 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Mama are o fata de-o cheama diana marilena; marilena e un nume oribilcrying(parerea mea). daca ar fi sa imi schimb numele mi-ar placea diana maria sau denisa sau biancabig grin

| narcisa a răspuns:

Ma numesc Narcisa si imi place numele asta dar daca ar trebui sa mi-l schim as alege karla, andrada, adelina, raluka, ionelia, vanesa, irina etc. imi plac foarte multe nume
fundita?

| Puf a răspuns:

Ma numesc Anamaria, da ciudat, se scrie legathee hee
Nu m-am gandit cum as vrea sa ma cheme thinking
Daca parintii mei au vrut ca eu sa am acest nume, daca asa a fost soarta si asa a vrut Dumnezeu, asa sa ramana pe veci:d
Nu ma gandesc sa-mi schimb eu numele, ma gandesc ce nume le voi pune copiilor mei pentru a nu-si dorii sa isi schimbe numele, sa le placa:X
Chiar daca nu ne dam seama, uneori numele noastre chiar ne caracterizeazalove struck
Cauta pe net semnificatia numelorsi vei vedea:X

| Ada... a răspuns:

Bună! Mă cheamă Adriana, îmi place numele meu, dar dacă ar fi să îmi schimb numele, mi l-aş schimba în Renata sau Iustina.winking

| ClaraZ a răspuns:

Ma cheama Miruna.Nu prea imi place numele meu...

As dori sa ma cheme Rebeca, Amelia sau Roberta:X:X

| NarcyNarcisa a răspuns:

Ma numesc Narcisa.si daca ar fi sa-mi schimb numele mi l-as schimba in Isabella.big grin

| Stella a răspuns:

Ana Maria...nu prea imi place numele meu mi-as dori un nume nu stiu km sa zic mai special kreka jum dn Romania are nmele analaughing

| xFaith a răspuns:

Madalina este numele meu... iar daca ar fi sa mi`l schimb l`as schimba in numele : RAYRA happy
oricum imi place numele meu
^_^

| AidaAmaranta a răspuns:

Buna!

Cristina am cheama, imi place ff mult numele de Victoria, Helena, Vanesa:X:X

| UnCorazonLocoooo a răspuns:

Ma numesc elena
daca mi-as putea schimba numele mi-ar placea sa am un nume neobisnuit cum ar fi: Aysel, Adisa, Eolande, Johari, Jyoti, Naira big grin

| ruxandraaaaioanaaaa24 a răspuns:

Ma cheama Ruxandra... sau... abreviat, Andra. Nu vreau sa-mi schimb numele. Daca ar fi neaaparata nevoie, mi-ar placea sa ma cheme Alina, sau Iris.
Oricum numele meu ma reprezinta, iar cine ma cunoaste realizeaza acest lucru.

| wish221 a răspuns:

Georgiana... dar intotdeauna mi-a placut numele Damaris sau Doris.happy

| Tuixi a răspuns:

Hei:*.[Ana, dar mi'ar place Amada, Karina, Vanessa. Mi se par asa mai speciale:d.

| BoMbOnIkA a răspuns:

Buna! Numele meu este Alexandra-Iasmina (prietenii imi zic Iasmi)

Nu mi-as schimba numele mie una imi place

Insa daca ar fi sa mi-l schimb cred ca mi-ar place Ramona sau Stefania