| byka23 a întrebat:

Dacă ţi-ai putea schimba numele pentru o zi, ce nume ai alege?

Răspuns Câştigător
| Xonia a răspuns:

Bianca, Diana...
Ceva ce nu contine "R"pentru ca sunt raraita, si culmea ca cheama Ramona si numele meu de familie e tot cu Rlaughingsi cand ma intreaba cineva cum ma cheama si zic ramona, e ciudat ca sunt raraitalaughing

94 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Free-Sela daca ar fi sa aleg ceva mai ciudat si Raisa (mai normal)

| Sconcsiş a răspuns:

Luca

| Serena1993 a răspuns:

Pe mine ma cheama mihaela andreea. dar nimeni nu-mi zice andreeasad

dc avem mai multe nume daca nu le folosim?

de de aiasad

| Razvan a răspuns:

Persida. E foarte orientalsmug

| Mihaelaa98 a răspuns:

Ma numesc Andreea dar as vrea sa imi schimb numele in Ramona sau Jasmina

| pwp a răspuns:

Natalia/natasha/nicola/nadia
[ce chestie, numele care imi plac incep cu N]
mai imi place si melisa

| carminaburana43 a răspuns:

Numele nu mi-as schimba dar prenumele da.As alege ca prenume Diana.

| Doddel a răspuns:

Jimmy Humunucupapua

| AshuraElric a răspuns:

Maya (sau ceva asemanator)chiar... ce ar fi daca mi-as alege nume de baiat (Gabriel, de exemplu)întotdeauna mi-a placut numele asta, fara motiv desigur.Chiar azi ma certam cu o colega în materie de nume superbe (daca nu superbe, macar pe-aproape)ea m-a terminat cu Bogdan si Ramona eu cu Gabriel si Mayarolling on the floorpentru a nu ne lua la bataie, am cazut la comun acord în legatura cu o persoana"-Alexandru Macedon...era un tip mişto!"cat am ras pe tema astalaughingde la bun diplpmat la misto e mult (nu si pentru noi)rolling on the floor

| CreepyCrow a răspuns:

Sorina/Alina/Roxana/Andreea/Otilia/Alexandra unul dintre asteabig grin

| Bubiko a răspuns:

big grin
/█\
. Π.

Cred ca. Erica. Imi place numele acesta.

| Shuellen a răspuns:

----Alice Rebecka Alesia----

| RUMBURAK a răspuns:

Esti frumos.macar asa intr-o zi ma simt si eu macho.

| Fifylici a răspuns:

Ma numesc cristiana, dar mi-ar place pentru o zi sa ma cheme maya roberta.

| 인스피릿 a răspuns:

As alege Arlene, desi e un nume pe care nu-l prea intalnesti in Romania.

Stefan
| Stefan a răspuns:

As alege un nume romanesc si acesta ar fi Vasile.

| Biby a răspuns:

Rihanna! Ador numele asta!love strucklove strucklove struckEu ma numesc Bianca di cred ca este cel mai ingrozitor nume de pe Pamant! Chiar as vrea sa mi-l schimb. Poate cand voi fi mare o sa-mi pun un alt nume sau o porecla-nume.

| pretzel a răspuns:

laughing Scz...cred ca ies putin din aria aceste intrebari dar mi-ai adus aminte de un banc:
Un om pe nume *** Vasile (scuzati dar asa e bancul laughing ) s-a dus la primarie sa isi schimbe numele. Ajunge acolo si il intreaba domnul care se ocupa cu chestia asta: - Si cum anume ati vrea sa va numiti?
- *** Ion laughingrolling on the floor(scuzati din nou)
Acum sa trecem la intrebare...ma numesc andra si imi place acest nume dar pentru o zi mi-ar place sa ma numesc : Alexia\Patricia\Marina. Unul dintre acestea :*

| JeTeLove a răspuns:

Alexandra.

| TheToxicNightmare a răspuns:

Draisy(nu Daisy)...Doar pentru o saptamana laughing

| Jonsdottir a răspuns:

Alice love struck

| Aℓida a răspuns:

Eu ma numesc Alida Denisa...Alida mi se pare destul de ok, dar "Denisa"...thinking as vrea sa ma cheme Gabriela (dupa numele tatalui mew)

| Anileda a răspuns:

Baba Cotoroanta mi-ar placea.

| lovefan a răspuns:

Buna. Eu nu as vrea sa imi schimb numele. Ma numesc Andreea Olimpia si imi plac mult aceste nume. Eu sunt eu si nimeni altcineva. Totusi, ca nume de fata, imi place Anamaria.

| doar.pt.voi. a răspuns:

Ma cheama Alexandra, pentru o zi a-si alege numele Casandra.Imi place f.multhappy

| LiaGore a răspuns:

Maya Frame:X

| RXN a răspuns:

Mara sau Sofia.happy

| Turquoise a răspuns:

Buna,
Numele sau prenumele?
Nume: Imi place numele meu, Medvedev.Suna dragut si nici nu e prea intalnit.Plus ca sunt la jumatatea catalogului.whistling
Prenume:Isidora.

| GuessWho a răspuns:

Deci ma numesc Diana.imi ador numelelaughing
Dar daca ar fi sa-l schimb pentru o zi cred ca mi-as pune Ingrid.