| ƒαηтα a întrebat:

Cum va dati seama daca un baiat va place?

Fundaaaa":X

5 răspunsuri:
| BubuuLinna a răspuns:

Iti dai seama foarte usor...: felul cum te priveste, daca iti trage cu ochiul, cum se comporta cu tine etc.

Funda?:X

| Ancutzica_1406 a răspuns:

Pai daca un baiat te place iti dai seama foarte usor :
-daca te priveste in continuu
- se baga in seama cu tine
-dupa felul in care se comporta
CEI MAI CURAJOSI o sa-ti spuna in fata.
- daca se uita in ochii tai happy
-iti face complimente

| kriss_1841 a răspuns:

Paibig grin hai sa iti spun o mica povestioarabig grin eu asta vara am placut un tip. si toti imi spuneu ca ma lace dupa copportametul lui. cand ma vedea mereu intorcea capul dupa mine( are masina) si o data conduceasi mai avea putin sin intra in borduralaughing) ca se uta la minae asa. apoi 2. cand auzea numele meu se innrosea... 3. can vorbeam cu el se balbaiabig grin si dadea raspunsuri asa fulger gen da, nu, bine, pa. NICIODATA NU LUNGEA VORBAbig grin sper ca te-am ajutatbig grin

| radugeorge25 a răspuns:

Dupa comportamentul sau :cum te priveste, cum iti vorbeste etc.
daca se poarta asa esti 85% sigura ca te place.
bafta!

| Bestialalori a răspuns:

1.Contactul ochilor
2.Comportamentul
3. Fluturasii din stomac
4. Timiditatea lui