| Pandicorn123 a întrebat:

Cum va fi Craciunul asta pentru voi?happy

9 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Sper ca foarte frumos ( toate semnele arata asta ). happy

| nicoleee30 a răspuns:

Nu stiu, insa sper foarte tare ca va fi unul frumos, bogat, cu zapada, si alaturi de cele mai importante persoane din viata mea: cei din familie + iubitul meu cu care sunt de 2 ani de zile si un prieten foarte apropiat, pe care-l cunosc de mica. Sper sa fie veselie si doar intelegere si pace. Sper ca D-zeu sa-mi dea aceste lucruri si sper ca tuturor sa ne dea la fel. Iti urez de pe-acum Craciun Fericit si tie alaturi de cei dragi! happy :*

| oOSaritaOo a răspuns:

Super pentru ca am primit tricoul de la TPU si chiar daca nu credeam, am primit si o cana de la TPU super draguta. love struck Al tau?

| Pandicorn123 explică (pentru oOSaritaOo):

Si al meu va fi super. ♥

| fadnox a răspuns:

Nu ghicesc viitorul dar daca raman acasa va fi bine

| Ƨirenia a răspuns:

Normal...

| BlueLifeOfficial a răspuns:

Al mei o sa fie unul normal...in familie ca asa e frumos. kiss

| Danu597 a răspuns:

Ca toate celelalte...

| MenTho0L a răspuns:

Depinde alaturi de cine il facihappy al meu de exemplu o sa fie special :X