| iceheart123 a întrebat:

Cum va reveniti dupa o despartire?

5 răspunsuri:
| horansgang a răspuns:

Nu-mi revin, imi pierd cateva luni din viata pana sa o fac... asta in caz ca am tinut mult la el

| CezarinaLunaria a răspuns:

Foarte simplu..sunt o fire foarte puternică emoțional și trec foarte simplu peste despărțiri. Știu să-mi folosesc indiferența când trebuie..cred că asta e motivul.

| NutellaFinettiHomeAlone a răspuns:

Vorbeste cu prietenii, nu sta singur, cauta ceva care sa iti ocupe timpul sa nu te mai gandesti la fostul/fosta si incearca sa te obisnuiesti cu ideea ca nu tu ai avut de pierdut.Nu cauta imediat pe altcineva pentru ca povestea se va repeta. Te vei atasa foarte mult de o noua persoana, iar cand va veti desparti vei suferi de doua ori mai mult. big grin

| Yazgan_Ebru_Amalia_1990 a răspuns:

Iesi cu fetele

| LoLiCkRoLL a răspuns:

Incearca sa gasesti pe alt cineva, sau cred ca ciocolata calda te va ajuta happy